Regulamin promocji „Prezent za zakup Rozłóż i Odblokuj”
-
Regulamin promocji „Prezent za zakup Rozłóż i Odblokuj”
- Organizator promocji
Organizatorem promocji „Prezent za zakup Rozłóż i Odblokuj” jest firma DR. GREEN Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Fabrycznej 16, 32-500 Chrzanów, zwana dalej „Organizatorem”. - Czas trwania promocji
Promocja obowiązuje od 1 lipca 2025 roku do 15 września 2025 roku lub do wyczerpania zapasów. - Warunki udziału w promocji
Promocja dotyczy zakupów dokonanych za pośrednictwem sklepu internetowego, przedstawiciela DR GREEN lub punktu dystrybucji.
Warunkiem udziału jest zakup produktu Rozłóż i Odblokuj w ilości co najmniej 20 kg oraz terminowe uregulowanie płatności. - Prezent
Po spełnieniu warunków określonych w punkcie 3, uczestnik nabywa prawo do jednorazowego otrzymania jednego z dwóch upominków do wyboru:
• scyzoryk – bezpłatnie, lub
• 1 opakowanie Dr Green Prime 0,2 kg – w cenie 0,01 zł/szt.
Po sfinalizowaniu płatności, wybrany upominek zostanie dostarczony przez przedstawiciela Dr Green do siedziby dystrybutora lub bezpośrednio do odbiorcy w terminie do 30 września 2025 roku.
- Ochrona danych osobowych
a) Uczestnicy promocji (lub ich opiekunowie prawni) wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji promocji.
b) Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz polityką prywatności Organizatora. - Postanowienia końcowe
a) Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji w dowolnym momencie, o czym uczestnicy zostaną poinformowani.
b) Wszelkie pytania dotyczące promocji należy kierować na adres e-mail: [email protected].
c) Dokonanie zakupu produktu Rozłóż i Odblokuj w ilości co najmniej 20 kg w terminie od 1 lipca 2025 roku do 15 września 2025 roku oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
- Organizator promocji