Producent nawozów dolistnych
Producent nawozów dolistnych

O nas

DR GREEN – synergia jakości, doświadczenia i nowoczesności

DR GREEN to polski producent nawozów dolistnych i donasiennych. Oferujemy szeroki wybór nawozów dolistnych i donasiennych dedykowanych branży rolniczej i uprawom takim jak zboża, rzepak, kukurydza i buraki, a także branży sadowniczej i ogrodniczej. Produkty DR GREEN zostały opracowane na podstawie nowatorskich formuł MicroActive™ oraz MacroActive™, zawierających zestaw wzajemnie uzupełniających się aminokwasów i witamin oraz starannie wyselekcjonowanych związków organicznych. Optymalnie opracowana kombinacja składników pokarmowych, łatwość oraz możliwość stosowania jednocześnie ze środkami ochrony roślin sprawiają, że od ponad 10 lat zdobywamy coraz to większe uznanie na rynku zarówno polskim, jak i międzynarodowym!
DR GREEN siedziba firmy Chrzanow
Od roku 2016 siedziba Spółki mieści się w Chrzanowie (ul. Fabryczna 16), gdzie stanowi nowoczesny ośrodek produkcyjno-badawczy, skupiający wysokiej klasy specjalistów, dbających o jakość produktów i usług na każdym szczeblu.
Na dwóch piętrach obiektu znajdują się:
  • hala produkcyjna,
  • magazyn,
  • laboratorium,
  • dział marketingu,
  • dział księgowości,
  • dział handlowy,
  • dział ds. eksportu.

Jak do tego doszliśmy?

Spółka założona została w 2009 roku. Niedługo po tym – w roku 2010 – rozpoczęliśmy realizację pomysłów, których innowacyjność opierała się przede wszystkim o ekologię i jednoczesną skuteczność. Chcąc wdrożyć na rynek innowacyjne produkty nawozowe, bazujące na alternatywnych źródłach surowców, stworzyliśmy pierwszą instalację przeznaczoną do termicznego przetwarzania odpadów organicznych, a od roku 2014 wraz z naukowcami Uniwersytetu Rzeszowskiego realizujemy projekt badawczy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, w ramach Programu „ŚRODOWISKO NATURALNE, ROLNICTWO I LEŚNICTWO – BIOSTRATEG”.
Pierwsze nawozy dolistne zaprezentowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek w roku 2013. Ze względu na najwyższą jakość, wysoką koncentrację składników pokarmowych oraz specyfikę doradztwa i sprzedaży, doceniona i obdarzona zaufaniem Klientów marka DR GREEN prędko zaczęła zdobywać coraz to szersze grono zwolenników. Od tego czasu stale pracujemy nad podnoszeniem jakości naszych nawozów, kierując się niezmiennymi dewizami – dbałością o środowisko, jakością i innowacyjnością produktów oraz zadowoleniem Klientów.