Jeśli chcesz wiedzieć, jak najlepiej zadbać o swoje rośliny

ZAMÓW NEWSLETTER!

AKTUALNOŚCI DR GREEN

DR GREEN PRZEDSTAWIA NOWOŚĆ !!!
NIEZBĘDNIK OGRODNIKA
IDEALNY DLA TWOJEGO TRAWNIKA

2013-04-11

Kolor trawy jest odzwierciedleniem ogólnego stanu zdrowia. Najszybszym sposobem na poprawę kondycji trawnika po zimie, jest zastosowanie nawozu DR GREEN Wiosenny do trawników z żelazem. Dzięki zastosowanej w nim formule MicroActive ze zwiększoną zawartością żelaza czy magnezu, w krótkim czasie poprawisz barwę swojego trawnika.

Polskie Kwiaty 2w1
Dr Green wie, że najpiękniejsze kwiaty wymagają najtroskliwszej ochrony.

2013-04-10

Polskie Kwiaty 2w1 to limitowana seria Exclusive w skład której wchodzi Nawóz do Róż oraz Nawóz do Roślin Ozdobnych.  2-pak gwarantuje bezdotykowy sposób aplikacji, intensyfikuje zapach kwiatów róż, zapewnia długotrwałe kwitnienie oraz wybarwienie płatków kwiatów.

 

ANTY-POŚLIZG
Nowość Dr Green !!!

2012-10-19

Anty-Poślizg to preparat antypoślizgowy i antyoblodzeniowy z unikalną formułą IceActive. Jego stosowanie na śliskie i oblodzone nawierzchnie jest łatwym i szybkim sposobem stworzenia warstwy antypoślizgowej oraz usunięcia oblodzeń i uniknięcia niebezpiecznych sytuacji na które jesteśmy narażeni w szczególności w okresie zimowym.

Targi Rungis - Francja

2012-10-08

W dniach 1-3 października 2012 Dr Green zaprezentował swoje produkty na Polskiej Wystawie Producentów Sektora Rolno-Spożywczego na Międzynarodowej Giełdzie w Rungis zorganizowanej przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP we Francji.

Przedsięwzięcie to zostało objęte patronatem Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki Pana Waldemara Pawlaka.

 

POMYSŁ NA PREZENT

2012-07-13

Wakacje to czas, kiedy mamy więcej czasu na odwiedzanie naszych znajomych i rodziny. Letnia pogoda sprzyja również imprezom w ogrodach na świeżym powietrzu. Świetnym podarunkiem, jakim możemy sprawić radość gospodarzom, będą nawozy DR GREEN. Będzie to prezent nie tylko praktyczny, ale i cieszący oko swoim wykonaniem. Zastanówcie się, czego dom i ogród Waszych przyjaciół potrzebuje najbardziej i - do dzieła!

Dla miłośników gęstego, zielonego trawnika najepszy będzie nawóz zagęszczający do trawników z żelazem. Uniwersalnym prezentem dla posiadaczy szklarni i ogódków będą nawozy do warzyw. Dla miłośników drzewek owocowych, winorośli, malin, agrestu czy porzeczek wybierzcie nawóz do roślin owocujących.  Jeśli wiecie dokładnie, co rośnie w ogrodzie Waszych znajomych, możecie pokusić się o zakup nawozu do róż, powojników, borówek, czy też rodedendronów...

 

JEDZMY SWOJE Z OGRODU!

2012-06-27

Dobiegł końca konkurs JEDZMY SWOJE... Z OGRODU, którego partnerem i sponsorem był DR GREEN. Aby wziąć udział w zabawie należało zaprojektować ekologiczny i "jadalny" ogród ozdobny, tj. zawierający drzewa i krzewy owocowe oraz warzywne. Uczestnicy byli również proszeni o zastosowanie ekologicznych rozwiązań.  W konkursie wzięły udział 23 drużyny z całej Polski. Poziom wykonania prac był bardzo wysoki. Merytoryka, estetyka przygotowanie prac oraz ekopomysły były wyjątkowo kreatywne. Zaangażowanie młodzieży w projektowaniu jadalnego ogrodu ozdobnego udowadnia, że projektowanie proekologiczne nie jest trendem czysto teoretycznym, lecz wyznacza kierunek do
tworzenia pięknego, a zarazem użytecznego ogrodu. A co zrobić, aby nasze warzywa i owoce były obfite, soczyste i zdrowe? Zaprosić DR GREEN'A do własnego ogrodu! :-)

MÓJ PIĘKNY OGRÓD

2012-04-02

Czy wiecie, że kolor trawy jest odzwierciedleniem ogólnego stanu jej zdrowia? W kwietniowym numerze magazynu Mój piękny ogród w Poradniku DR GREEN możecie przeczytać o tym, jak reagować, gdy trawa ma kolor bladozielony lub szary i gdy po spacerze traci elastyczność. Najskuteczniejszym lekarstwem na stres rośliny jest Wiosenny nawóz do trawników z żelazem. Dzięki niemu nie tylko poprawie ulegnie barwa trawnika, ale również:

TARGI GARDENIA 2012

2012-03-20

Najnowsze ogrodowe trendy na wiosnę i lato oraz ofertę wystawienniczą prezentowało na Targach Ogrodniczych i Architektury Krajobrazu Gardenia blisko 500 wystawców z kraju i zagranicy. Szóstemu spotkaniu sektora ogrodniczego w Poznaniu towarzyszyła druga edycja Targów Zoologicznych Animal Market, który na stałe wpisuje się w kalendarz imprez targowych.

DR GREEN NADCHODZI!

2012-01-17

W styczniowym wydaniu ogólnopolskiego miesięcznika Biznes Ogrodowy podano wiadomość z ostatniej chwili! "Branża ogrodnicza zyskała nowego producenta. Po wielu latach badań wreszcie zdecydował się wejść na rynek Dr Green, specjalista w kategorii nawozów mineralnych". Czytelnik może dowiedzieć się, dlaczego na półkach sklepowych znalazło się miejsce dla Dr Green, na jakim innowacyjnym pomyśle zostały oparte nawozy oraz co szczególnego jest w naszym opakowaniu.


DR GREEN - Nasza Nawozowa (R)ewolucja!