Jeśli chcesz wiedzieć, jak najlepiej zadbać o swoje rośliny

ZAMÓW NEWSLETTER!

W zgodzie z naturą

Myśląc o ogrodach mamy przed oczami miejsca, w których spędzane są najpiękniejsze, pełne radości chwile. Traktujemy rośliny jako najlepszych przyjaciół ludzi, dlatego chcemy im przekazać produkty zgodne z naturą, działające w sposób zdecydowany, ale nie inwazyjny. Rośliny jak i  ludzie potrzebują odpowiednich składników pokarmowych, bogatych w wartości odżywcze. Chcemy dostarczyć naszym Klientom produkty, które będą                w najwyższym stopniu spełniać ich oczekiwania. Dlatego DR GREEN to:

  • innowacyjna formuła aktywująca MicroActive
  • idealny dobór proporcji mikro- i makroskładników dla każdej rośliny
  • ekologiczne źródło surowców
  • nowoczesne, funkcjonalne opakowania
  • estetyczne wzornictwo

Nawozy DR GREEN to nowoczesna linia produktów będących efektem wieloletnich badań prowadzonych we współpracy z najbardziej doświadczonymi ośrodkami naukowymi, tj. Politechniką Krakowską, Politechniką Wrocławską oraz Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu. Aby nasze nawozy mineralne miały jak najwyższy stopień ekologiczności, postanowiliśmy wykorzystać do ich produkcji, alternatywne do kopalnych, źródło fosforu. Nasze osiągnięcia badawcze pozwoliły nam na objęcie roli pioniera w tym zakresie.

Nawozy DR GREEN – W ZGODZIE Z NATURĄ to produkty wyjątkowe, a wyjątkowy produkt zasługuje na wyjątkowe opakowanie. We współpracy ze specjalistami w zakresie tworzenia wizerunku marki udało nam się stworzyć wzornictwo w pełni oddające charakter naszych nawozów.